Turite klausimų?   info@jojimoprekes.lt | +370 686 50517 | Kedrų g. 5, Vilnius

Druska su mikroelementais Yellow Rockies, 2 kg, 5 kg, 10 kg

Nuo 2.95€
Aprašymas

 

  • tai aukštos kokybės kobalto ir seleno laižalas - idealiai tinkantis įvairiausio  amžiaus žirgams, avims, galvijams ir kt.
  • gerai subalansuotas jodo, magnio, cinko ir vario kiekis šiame produkte padeda visiškai patenkinti gyvulių druskos ir mikroelementų poreikį;
  • natrio ir mikroelementų kiekis pašaruose skiriasi priklausomai nuo metų laikų,  dėl ko gyvuliai ne visuomet gauna pakankamą kiekį jiems reikalingų medžiagų. Siekiant to išvengti, rekomenduojama naudoti laižomąją druską;
  • kobaltas reikalingas skrandžio funkcijos reguliavimui ir vit.B12 gamybai, o selenas reikalingas raumenų vystymuisi ir kūno temperatūros reguliavimui, jo trūkumas gali sukelti baltraumeninę ligą minėtiems suaugusiems tiek jauniems gyvuliams.
  • Rockies laižomoji druska yra atspari drėgmei ir netyžta;
  • analitinės sudedamosios dalys: natris 38%, magnis 0,1%.
  • mikroelementai: (E1) geležis200 mg, (E3) kobaltas(kobalto karbonatas)- 100mg, (E2) jodas(iš kalciojodatas)- 50mg, (E5) manganas (mangano oksidas)-100mg,  (E8)selenas(natrio selenitas)-40mg, (E6) cinkas(cinko oksidas) 120mg.
  • žaliavos: natrio chloridas 99%,magnio oksidas 0,2%.
  • šėrimo rekomendacijos: padėti gyvuliams laižyti laisvai prieinamoje vietoje.
Prekės kodas: Druska G2

Galimi pasirinkimai:

Prekių pristatymas per 2 d.d. - 3 sav.
Covid situacija pasaulyje pakoregavo ir mūsų verslo partnerių galimybes. Todėl prekių, kurių nėra mūsų sandėlyje, pristatymo terminas gali trukti kelias savaites. Jeigu Jūsų užsakyta prekė bus iš tokio sąrašo, susisieksime ir informuosime Jus asmeniškai apie pristatymo terminus ir galimybę pasirinkti panašią prekę, esančią sandėlyje. Šiuo metu mūsų sandėlyje esančių prekių asortimentas ženkliai išplėstas!

GELEŽIS - pagerina visų organų ir audinių funkcionavimą, deguonies paskirstymą bei oksidaciją.

CINKAS - būtinas elementas geram gyvulio odos ir kaulų vystymuisi. Jis yra įvairių fermentinių sistemų komponentas ir atlieka svarbų vaidmenį virškinime. Jei jo trūksta, sutrinka veisimosi funkcijos.

JODAS - būtinas elementas efektyviam skydliaukės funkcionavimui, kuri reguliuoja gyvulio augimą ir vystymąsi. Esant jo trūkumui sumažėja vislumas.

KOBALTAS - dalyvauja vitamino B12 sintezėje, kuris yra labai svarbus raudonųjų kraujo kūnelių gamyboje ir sumažina mažakraujystės tikimybę. Jei trūksta kobalto, sumažėja gyvulio apetitas, jis liesėja, suserga anemija.

SELENAS - gerina vaisingumą ir garantuoja gyvų ir stiprių kumeliukų gimimą, apsaugo nuo raumenų atrofavimosi, pagerina bendrą sveikatos būklę ir jodo veiksmingumą.

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras