Turite klausimų?   info@jojimoprekes.lt | +370 686 50514 | Savanorių pr. 22, Vilnius

Horslyx Garlic laižalas

HORSLYX
9.95€
Aprašymas

  • Horslyx - tai pilnavertis ir skanus laižomas žirgų pašaro papildas kibirėlyje su subalansuotu vitaminų, mineralų ir mikroelementų kiekiu. Duodant laižalą pagal rekomendacijas kartu su geros kokybės ir pakankamu kiekiu pašaro, nereikia jokio papildomo šėrimo.
  • Horslyx tinka visiems žirgams ir poniams, nepriklausomai nuo jų amžiaus.
  • Kiekvienoje Horslyx rūšyje yra: Gausus Horslyx vitaminų, mineralų ir mikroelementų komplektas. Stiprūs antioksidantai (selenas, vitaminai C ir E) sveikai imuninei sistemai . Didelis kiekis augalinių  aliejų sveikai odai ir kailiui. Biotinas, cinkas ir metioninas sveikoms kanopoms.
  • Kodėl Horslyx naudingas Jūsų žirgui ar poniui ? Balansuoja maistinių medžiagų trūkumą pašare ir ganykloje. Mažina nuobodulį ir stresą. Vandeniui atsparus – galima naudoti arklidėse arba lauke. Skanus, nereikia maišyti su kitu pašaru.
  • Kodėl Horslyx naudingas Jums? Žinojimas, kad žirgas gauna visus jam būtinus vitaminus, mineralus ir mikroelementus, reikalingus  sveikatai. Ekonomiškas žirgo šėrimo sprendimas. Taupo laiką (nereikia maišyti skirtingų pašarų). Lengvai kontroliuojamas papildomai duodamų medžiagų metodas.
  • Horslyx Garlic: Šio laižalo sudėtyje yra optimalus kiekis grynų džiovinto česnako granulių, o taip pat komplektas specifinių vitaminų, mineralų ir mikroelementų kartu su stpriais antioksidantais tam, kad užtikrinti stiprią žirgo imuninę sistemą. Česnakas sveikatos tikslais žirgų mityboje naudojamas jau šimtus metų. Jo naudojimas vabzdžių atbaidymo tikslu paremtas dideliu sieros junginių kiekiu česnake. Šie junginiai pasišalina iš žirgo organizmo per odą su prakaitu tuo sudarydami nematomą barjerą, kuris atbaido vabzdžius. Nors jie ir yra aplink žirgą, tačiau retai nutūpia ant odos, o tai žymiai sumažina odos dirginimą. Česnakas taip pat   palengvina kosulį, ir veikia kaip natūralus antibiotikas, pasižymi antiseptinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis.
  • Horslyx Garlic sudėtis: Aliejai  6,0 %; Baltymai  6,0 %, Ląsteliena 0,3%; Pelenai  22,0 %, Cukrus 30%; Kalcis  2,0 %, Fosforas 1,6 %; Magnis 0,4%, Natris 3,0%, Mikroelementai mg/kg: Cinkas 1000, Manganas 900, Varis 600, Jodas 6, Kobaltas 10, Selenas 5. Vitaminai: A vitaminas 25 000TV/kg, D3 vitaminas 4000 TV/kg, E vitaminas 200mg/kg; vitaminas B12 220 mg/kg; Biotinas 2 mg/kg

Arklio dydis                        Tikslinės dozės                    5 kg užtenka apie

Ponis 300 kg                        200 g/dienai                              25 dienų                               

Arklys 500 kg                       250 g/dienai                              20 dienų                           

Didelis arklys 700 kg           300 g/dienai                              17 dienų

Prekės kodas: Horslyx Garlic

Galimi pasirinkimai:


Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras
Peržiūrėtos prekės