Turite klausimų?   info@jojimoprekes.lt | +370 686 50517 | Kedrų g. 5, Vilnius

Horslyx Respiratory laižalas

HORSLYX
Nuo 12.95€
Aprašymas

  • Horslyx - tai pilnavertis ir skanus laižomas žirgų pašaro papildas kibirėlyje su subalansuotu vitaminų, mineralų ir mikroelementų kiekiu. Duodant laižalą pagal rekomendacijas kartu su geros kokybės ir pakankamu kiekiu pašaro, nereikia kitų pašaro papildų.
  • Horslyx tinka visiems žirgams ir poniams, nepriklausomai nuo jų amžiaus.

  • Kiekvienoje Horslyx rūšyje yra: Gausus Horslyx vitaminų, mineralų ir mikroelementų komplektas. Stiprūs antioksidantai (selenas, vitaminai C ir E) sveikai imuninei sistemai. Didelis kiekis augalinių  aliejų sveikai odai ir kailiui. Biotinas, cinkas ir metioninas sveikoms kanopoms.
  • Kodėl Horslyx naudingas Jūsų žirgui ar poniui ? Balansuoja maistinių medžiagų trūkumą pašare ir ganykloje. Mažina nuobodulį ir stresą. Vandeniui atsparus – galima naudoti arklidėse arba lauke. Skanus, nereikia maišyti su kitu pašaru.
  • Kodėl Horslyx naudingas Jums? Žinosite, kad žirgas gauna visus jam būtinus vitaminus, mineralus ir mikroelementus, reikalingus  sveikatai. Ekonomiškas žirgo šėrimo sprendimas. Taupo laiką (nereikia maišyti skirtingų pašarų). Lengvai kontroliuojamas papildomai duodamų medžiagų metodas.

 

Horslyx Respiratory

650 g; 5 kg

Šis laižalas veikia dvejopai:

1. Mentolo granulės bei eukalipto ir anyžių aliejai saugo kvėpavimo takus nuo gleivių. Tai padeda žirgui lengviau kvėpuoti, mažina kvėpavimo takų dirginimą ir žymiai slopina stresą. 2. Horslyx specifinių vitaminų, mineralų ir mikroelementų komplektas – įskaitant didelį kiekį stiprių antioksidantų seleno, Vitamino C ir Vitamino E, kartu su chelatiniu variu ir cinku – padeda palaikyti stiprią imuninę sistemą, kuri maksimaliai apsaugo nuo infekcijų ir palaiko gerą plaučių funkciją.

 Horslyx Respiratory sudėtis:

Aliejai  6,0 %; Baltymai  6,5 %; Ląsteliena 0,25%; Pelenai 23,0 %; Cukrus 33 %; Kalcis  2,3 %; Fosforas 1,6 %; Magnis 0,4%; Natris 2,5%

Mikroelementai mg/kg

Cinkas 1200

Manganas 800

Varis 600

Jodas 6

Kobaltas 8

Selenas 5

Vitaminai

A vitaminas 25 000 TV/kg; D3 vitaminas 4 000 TV/kg;

E vitaminas 4000 mg/kg; vitaminas B12 220 mg/kg; vitaminas C 4000 mg/kg; Biotinas 2 mg/kg

 

Žirgo svoris

Tikslinės dozės

5kg užtenka apie


Ponis 300kg

200g per dieną

25 dienų


Žirgas 500kg

250g per dieną

20 dienų


Didelis žirgas 700kg

300g per dieną

17 dienų


 

 

 

Prekės kodas: Horslyx Respiratory

Galimi pasirinkimai:

Prekių pristatymas per 2 d.d. - 3 sav.
Covid situacija pasaulyje pakoregavo ir mūsų verslo partnerių galimybes. Todėl prekių, kurių nėra mūsų sandėlyje, pristatymo terminas gali trukti kelias savaites. Jeigu Jūsų užsakyta prekė bus iš tokio sąrašo, susisieksime ir informuosime Jus asmeniškai apie pristatymo terminus ir galimybę pasirinkti panašią prekę, esančią sandėlyje. Šiuo metu mūsų sandėlyje esančių prekių asortimentas ženkliai išplėstas!


Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras
Peržiūrėtos prekės