Turite klausimų?   info@jojimoprekes.lt | +370 686 50517 | Kedrų g. 3, Vilnius

Prekių pristatymas / atsiėmimas

Užsakytos prekės (kartu su išrašyta sąskaita – faktūra) pristatomos kurjeriniu paštu Jūsų nurodytu adresu ar per Omniva paštomatus arba galite jas atsiimti Jojimo prekių parduotuvėje Pasažas Vilniuje, Kedrų g. 3.

Jei prekes atsiimsite Jojimo prekių parduotuvėje Pasažas, būtinai sulaukite elektroninio laiško, patvirtinančio, jog Jūsų užsakymas paruoštas.

Prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas, jei jos yra pardavėjo sandėlyje ir jei pirkėjas nenurodo kitos prekių pristatymo datos, kurią gali pasirinkti darydamas užsakymą. Prekės per nurodytą terminą yra pristatomos tik tada, kai pardavėjas gauna apmokėjimą už prekes, išskyrus atvejį, kai už įsigytas prekes pirkėjas sumoka prekių atsiėmimo metu.

Tuo atveju, kai užsakytos prekės pardavėjo sandėlyje nėra, bet pardavėjas gali gauti pirkėjo užsakytą prekę, pardavėjas, gavęs užsakymą, apie tai informuoja pirkėją ir nurodo terminą, per kurį prekė bus pristatyta. SVARBU! Covid situacija pasaulyje pakoregavo ir mūsų verslo partnerių galimybes. Todėl prekių, kurių nėra mūsų sandėlyje, pristatymo terminas gali trukti kelias savaites.

Tuo atveju, kai užsakytos prekės pardavėjo sandėlyje nėra ir pardavėjas negali gauti pirkėjo užsakytos prekės, jis nedelsdamas apie tai informuoja pirkėją ir kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per dešimt kalendorinių dienų nuo informavimo dienos, grąžina pirkėjui įmokėtas sumas.

Jei prekės pristatomos per kurjerį, šis, prieš pristatydamas prekes, susisiekia su pirkėju pagal pirkėjo nurodytus kontaktinius duomenis ir suderina patogų pirkėjui prekių pristatymo laiką.

Visą informaciją apie konkrečių prekių pristatymo terminą galima sužinoti tel. +370 686 50517 arba el. paštu info@jojimoprekes.lt

Akcijos bei kainos el. parduotuvėje gali skirtis nuo "PASAŽO" parduotuvėse esamų kainų ir taikomų akcijų.

Dovanų kuponui netaikomos nuolaidos ir jis nedalyvauja išskirtiniuose pasiūlymuose.

Pristatymo mokestis kurjeriniu paštu Lietuvoje - 3.95 Eur (kai prekių svoris ne didesnis nei 10 kg). Jei prekės pristatomos su paslauga, kai už prekės atsiskaitoma kurjeriui, tokio pristatymo kaina 5.65 Eur.

Pristatymo mokestis per Omniva paštomatą 2.95 (tik prekėms iki 15 kg svorio ir/ar ne didesnių pakuotės išmatavimų nei 39 x 38 x 64 cm). Atsiskaitymo kortele Omniva paštomate paslauga 1.70 Eur.

Visais kitais atvejais pristatymo kaina apskaičiuojama individualai ir nurodoma užsakymo patvirtinime.

Lietuvos ribose užsisakius prekių, sveriančių iki 10 kg, už 150 Eur ar didesnę sumą, jos pristatomos nemokamai!