Turite klausimų?   info@jojimoprekes.lt | +370 686 50514 | Savanorių pr. 22, Vilnius

Prekių pristatymas

Užsakytos prekės (kartu su išrašyta sąskaita – faktūra) pristatomos kurjeriniu paštu, Jūsų registracijos formoje nurodytu adresu. Prekės yra pristatomos per 2-3 dienas, jei pirkėjas nenurodo kitos prekių pristatymo datos, kurią gali pasirinkti darydamas užsakymą ir, jei užsakyta prekė yra pardavėjo sandėlyje. Prekės per anksčiau nurodytą terminą yra pristatomos tik tada kai pardavėjas gauna apmokėjimą už prekes, išskyrus atvejį, kai už įsigytas prekes pirkėjas sumoka grynais pinigais prekių pristatymo metu.

Tuo atveju, kai užsakytos prekės pardavėjo sandėlyje nėra, bet pardavėjas gali gauti pirkėjo užsakytų prekių, pardavėjas, gavęs užsakymą, apie tai informuoja pirkėją ir nurodo terminą per kurį prekė bus pristatyta. Šiuo atveju prekės pristatymo terminas negali būti ilgesnis nei 30 dienų nuo prekės užsakymo dienos, dažniausiai trunkantis laukimo laikotarpis  apie savaitę arba pusantros savaitės.

Tuo atveju, kai užsakytos prekės pardavėjo sandėlyje nėra ir pardavėjas negali gauti pirkėjo užsakytų prekių, jis nedelsdamas apie tai informuoja pirkėją ir kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per trisdešimt kalendorinių dienų nuo tos dienos, kurią sužinojo arba turėjo sužinoti, kad negali gauti pirkėjo užsakytų prekių, grąžina pirkėjui įmokėtas sumas.

Prieš pristatydamas prekes kurjeris susisiekia su pirkėju pagal pirkėjo nurodytus kontaktinius duomenis ir suderina patogų pirkėjui prekių pristatymo laiką.

Visą informaciją apie konkrečių prekių pristatymo terminą galima sužinoti tel. +370 686 50517 arba el. paštu info@jojimoprekes.lt

Akcijos bei kainos el. parduotuvėje gali skirtis nuo "PASAŽO" parduotuvėse esamų kainų ir taikomų akcijų.
Dovanų kuponui netaikomos nuolaidos ir jis nedalyvauja išskirtiniuose pasiūlymuose. 

Pristatymo mokestis Lietuvoje - 3.49 Eur (kai prekių svoris ne didesnis nei 10 kg). Jei prekės pristatomos su paslauga, kai už prekės atsiskaitoma kurjeriui, tokio pristatymo kaina 4.99 Eur.

Lietuvos ribose užsisakius prekių, sveriančių iki 10 kg, už 150 Eur ar didesnę sumą, jos pristatomos nemokamai! Tais atvejais, kai prekių svoris viršyja 10 kg, prekių suma yra iki 150 Eur arba prekės siunčiamos į kitas šalis, pristatymo kaštai nurodomi išankstinio apmokėjimo sąskaitoje.