Turite klausimų?   info@jojimoprekes.lt | +370 686 50517 | Kedrų g. 5, Vilnius

LIKIT skanėstų ir laižalų rinkinys

LIKIT
13.44€
16.79€
- 20%
Aprašymas

  • rinkinį sudaro Likit laižalų papildymai žaislams, 250 g (kodas 15606), Likit laižalų papildymas žaislams, 650 g (kodas 15607), Likit skanėstai Snaks, 100 g (kodas 1560450) ir Likit skanėstas - batonėlis žirgams, 90 g (1560501);
  • laižalų ir skanėstų skoniai parenkami atsitiktine tvarka ir nebūtinai atitinka nurodytus nuotraukoje;
  • Likit laižalai, skanėstai ir žaislai gaminami Škotijoje, laižalų sudėtis nustatyta remiantis dietologo daktaro Derek Cuddeford rekomendacijomis, gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės maistinės žaliavos, todėl galite būti tikri, kad produktai yra visiškai saugūs Jūsų žirgams. Visi žaislų ingredientai ir plastikinės dalys taip pat praeina griežtą kokybės patikrinimą ir yra pagaminti Europos šalyse. Nuolatinė kontrolė užtikrina aukščiausią gaminių kokybę. Produktus rekomenduoja Kornelio universiteto (JAV) ir Bristolio universiteto (DB) mokslininkai.

Prekės kodas: rinkinys38

Prekių pristatymas per 2 d.d. - 3 sav.
Covid situacija pasaulyje pakoregavo ir mūsų verslo partnerių galimybes. Todėl prekių, kurių nėra mūsų sandėlyje, pristatymo terminas gali trukti kelias savaites. Jeigu Jūsų užsakyta prekė bus iš tokio sąrašo, susisieksime ir informuosime Jus asmeniškai apie pristatymo terminus ir galimybę pasirinkti panašią prekę, esančią sandėlyje. Šiuo metu mūsų sandėlyje esančių prekių asortimentas ženkliai išplėstas!


Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras
Peržiūrėtos prekės