Turite klausimų?   info@jojimoprekes.lt | +370 686 50517 | Kedrų g. 3, Vilnius

Pašaras Pavo InShape, svorio mažinimui

PAVO
34.95€
Aprašymas
 • Ar žinojote, kad daugiau nei 80 % visų laisvalaikio žirgų turi viršsvorio? Jie atrodo gražūs, apvalūs žirgai, tačiau dėl viršsvorio gali kilti daug pavojų sveikatai, pavyzdžiui, padidėjusi rizika susirgti diegliais, atsparumas insulinui ir laminitas. Taigi pats metas imtis kokių nors veiksmų! Programa „Pavo InShape” sukurta siekiant padėti visiems antsvorio turintiems žirgams ir poniams sveikai ir atsakingai sumažinti svorį. Šią ekspertų sudarytą svorio metimo programą sudaro trys dalys: priežiūra, fiziniai pratimai ir pašarai. Tik derindami šias tris priemones pasieksite geriausių rezultatų.
 • Pašarai yra vienas iš trijų „Pavo InShape” programos pagrindų. Kai stengiatės, kad jūsų žirgas numestų svorio, kaip ir žmonėms, svarbu užkirsti kelią raumenų nykimui. Žirgui daugiau mankštinantis, raumenys turės daugiau darbo. Reikia papildomų baltymų, kad raumenys atsigautų po treniruočių ir raumenų audinys nebūtų naudojamas kaip pakaitinis energijos šaltinis, dėl kurio raumenys nyksta. Tai galima palyginti su baltymų kokteiliu, kurį žmonės vartoja, kai pradeda daugiau sportuoti. Su Pavo InShape jūsų žirgas gaus viską, ko jam reikia, papildomai prie stambiųjų pašarų.
 • „Pavo InShape” yra pilnai vitaminizuoti, su natūraliais antioksidantais, specialiai sukurti optimaliai palaikyti žirgus svorio metimo programos metu. Be unikalių aukštos kokybės baltymo (metionino), kuris palaiko riebalų deginimą, Pavo InShape sudėtyje taip pat yra ypač daug baltymų, padedančių raumenims atsigauti po fizinio krūvio ir saugančių nuo raumenų nykimo. Be to, su Pavo InShape savo žirgui suteiksite visus kasdien reikalingus vitaminus, mineralus ir mikroelementus. Pavo Vital granulių sudėtyje nėra grūdų. Dėl to cukraus, krakmolo ir energijos kiekis yra labai mažas. Kovojant su viršsvoriu labai svarbu, kad jūsų žirgas negautų papildomos energijos. Negana to, mažas cukraus ir krakmolo kiekis padės žirgams, kurių cukraus apykaita sutrikusi, kas dažnai būna dėl viršsvorio.

 • Aukštos kokybės baltymai (metioninas) riebalų deginimui palaikyti
 • Ypač didelis baltymų kiekis, skatinantis raumenų atsistatymą ir užkertantis kelią raumenų nykimui
 • Visapusiška kasdienė vitaminų, mineralų ir mikroelementų (Pavo Vital sudėtyje!)
 • Be grūdų
 • Labai mažas cukraus ir krakmolo kiekis
 • Labai mažas energijos kiekis
 • Skirta žirgams ir poniams, kurie intensyviai laikosi svorio metimo programos
 • Šėrimo rekomendacijos: poniui (300 kg) tai reiškia 450 g per dieną, o žirgui (600 kg) – 900 g per dieną. Jei įmanoma, paskirstykite šį kiekį keliems maitinimams per dieną. Dienos rekomendacijos: 150 g/100 kg kūno svorio
 • Sudėtis: liucerna 40,5 %, sojos pupelės 26 %, šienas 10 %, morkų dribsniai 3 %, bulvių baltymai 3 %, žirnių dribsniai 2 %, sėmenų aliejus 2 %, šiaudai 1,5 %, cukranendrių melasa 1,2 %, natrio chloridas, kalcio karbonatas, magnio oksidas, citrusinių vaisių minkštimas, vitaminai bei mineralai

Prekės kodas: pavo inshape

Prekių pristatymas per 2 d.d. - 3 sav.
Covid situacija pasaulyje pakoregavo ir mūsų verslo partnerių galimybes. Todėl prekių, kurių nėra mūsų sandėlyje, pristatymo terminas gali trukti kelias savaites. Jeigu Jūsų užsakyta prekė bus iš tokio sąrašo, susisieksime ir informuosime Jus asmeniškai apie pristatymo terminus ir galimybę pasirinkti panašią prekę, esančią sandėlyje. Šiuo metu mūsų sandėlyje esančių prekių asortimentas ženkliai išplėstas!


Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras
Peržiūrėtos prekės