Turite klausimų?   info@jojimoprekes.lt | +370 686 50517 | Kedrų g. 3, Vilnius

Pivo Pod filmavimo sistema

249.95€
Aprašymas

Jūsų rankos ir mintys bus sukoncentruoti į žirgą, o tuo metu išmani filmavimo sistema Pivo Pod kokybiškai fiksuos treniruotę – tiek video, tiek nuotraukų formatu!

PIVO naudoja dirbtinio intelekto stebėjimą, kad užtikrintų, jog visada esate kadre, todėl galite užfiksuoti sklandų, kokybišką jūsų ir jūsų žirgo vaizdo įrašą visiškai be rankų;
KOMPLEKTĄ SUDARO: PIVO POD, trikojis, išmanusis laikiklis, mini kelioninis krepšys, pultelis;
Komplekto programos ir funkcijos: Pivo+, Pivo Play, Pivo Cast, Premium sekimo funckija;

  • PIVO POD
Su greitesniu sukimu, 6 sekimo greičiais, žirgo sekimu ir galingų programų rinkiniu, Pivo Pod yra geriausias pasaulyje dirbtiniu intelektu varomas išmaniojo telefono laikiklis ir patikimas žirgų sportinių rezultatų stebėjimo įrankis.

  • ŽIRGO SEKIMAS
Su išmaniuoju žirgo sekimu ir greitesne 360° rotacija, Pivo užtikrina, kad visada būtumėte kadre, seka kiekvieną tempą bei judesį, kad galėtumėte lengvai analizuoti visą savo judėjimą.

  • 2 KARTUS GREITESNIS
Pivo Pod pilnai apsisuka vos per 4 sekundes. Tokio greičio pakanka, kad neatsiliktų nuo jūsų ir jūsų žirgo - todėl kiekviena jūsų treniruočių dalis yra lengvai užfiksuojama. O naudojant patikimą Pivo stebėjimo programinę įrangą, tai tarsi asmeninis treneris, kuris sektų kiekvieną žingsnį.

  • VIDEO SKAMBUČIAI
Pasinaudokite video skambučių galimybe, kol jojate. Žirgo sekimas palaiko jus kadre, kai judate, todėl jūsų treneris gali stebėti jūsų treniruotę nuotoliniu būdu ir realiuoju laiku padėti jums tobulėti balne.

  • IŠMANUSIS FOTOGRAFAVIMAS
Išmanusis fotografavimas automatiškai fotografuoja jus, kol jodinėjate. Tai reiškia, kad nebereikės prašyti draugų, kad padarytų nuotraukų, arba stabdyti vaizdo įrašų, kad surastumėte gražiausias akimirkas. Pasirinkite nuotraukų režimą ir naudokitės balsu, rankų gestais arba pulteliu, kad fotografuotumėte.

  • TRIKOJAI
Lengvi ir paprastai surenkami.
Teleskopinis laikiklis išsitraukia iki 160 cm aukščio, todėl lengva surasti geriausią kampą. Tiesiog prijunkite priedą ir savo išmanųjį telefoną, ir pradėkite joti.
Pridėjus svorio ant trikojo, padidėja stabilumas ir sumažėja drebėjimas, kol filmuojate. Pivo Tripod Weight leidžia tai padaryti lengvai ir paprastai.

  • IŠMANUSIS LAIKIKLIS
Smart Mount yra pagrindinis Pivo priedas, leidžiantis užfiksuoti geriausią kampą, kai jojate. Norėdami gauti geriausią kadrą, pakreipkite 25° į priekį ir 90° atgal.
Prekės kodas: pivo-equestrian

Prekių pristatymas per 2 d.d. - 3 sav.
Covid situacija pasaulyje pakoregavo ir mūsų verslo partnerių galimybes. Todėl prekių, kurių nėra mūsų sandėlyje, pristatymo terminas gali trukti kelias savaites. Jeigu Jūsų užsakyta prekė bus iš tokio sąrašo, susisieksime ir informuosime Jus asmeniškai apie pristatymo terminus ir galimybę pasirinkti panašią prekę, esančią sandėlyje. Šiuo metu mūsų sandėlyje esančių prekių asortimentas ženkliai išplėstas!


Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras
Peržiūrėtos prekės